PL | DE | EN | RU | SK

O projekcie

Projekt „Korona Sądecka w 3D - wirtualne zwiedzanie wybranych obiektów dziedzictwa kulturowego, krajobrazowego i przyrodniczego z rejonu gmin Chełmiec, Grybów i Kamionka Wielka” ma charakter niekomercyjny i służy promocji terenów wiejskich wchodzących w skład ww. gmin. Został on zrealizowany ze środków Unii Europejskiej w ramach osi 4 - LEADER Program Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013.

Stronę www.korona3d.pl można udostępniać i linkować na innych stronach. W przypadku udostępniania naszych materiałów multimedialnych prosimy o podawanie informacji o ich autorstwie i źródle.


Od autorów:

Drodzy Internauci,

Pomysł realizacji projektu „Korona Sądecka w 3D” rodził się w mojej głowie już od dawna. Brakowało mi miejsca w internecie, w którym potencjalny turysta mógłby zapoznać się z naszą okolicą. Jako mieszkaniec gminy Grybów marzyłem o tym, aby nasza Mała Ojczyzna była znana, lubiana i odwiedzana przez turystów z całej Polski, Europy i reszty świata. Jednocześnie chciałem przekazać mieszkańcom naszego regionu narzędzie, dzięki któremu sami lepiej go poznają, w myśl porzekadła "cudze chwalicie, swego nie znacie". 

Zapraszam serdecznie na pełną wrażeń wirtualną wycieczkę po naszych uroczych okolicach. Korzystajcie z efektów projektu! Promujmy razem naszą Małą Ojczyznę!

 

 

Piotr Wojtas 


Pomysłodawca projektu "Korona Sądecka w 3D"
Radny Gminy Grybów
Członek Rady Stowarzyszenia LGD Korona Sądecka
Pracownik Fundacji Pomocy Osobom Niepełnosprawnym w Stróżach
Członek Podkomitetu Monitorującego POKL i Regionalnej Sieci Tematycznej


Drodzy Internauci,

Z wielką radością oddajemy w Wasze ręce stronę internetową, której zawartość multimedialna ułatwi Wam planowanie podróży i zwiedzanie najciekawszych zakątków z obszaru gmin Chełmiec, Grybów i Kamionka Wielka.

Stopniowo będziemy powiększać naszą bazę o coraz to inne miejscowości i nowe atrakcje. Mam nadzieję, że nasz portal pomoże Wam w wymianie ciekawych i pomocnych informacji z innymi użytkownikami. 

Witryna jest w pełni zintegrowana z sieciami społecznościowymi. Zapraszamy do „polubienia” nas na Facebooku, Naszej Klasie, Twitterze, Google + oraz dzielenia się Waszymi wrażeniami i opiniami.

 

Serdecznie zapraszam w nasze piękne strony. 

 

Krzysztof Ligęza

Współpomysłodawca projektu "Korona Sądecka w 3D", fotograf, nauczyciel, organizator warsztatów i plenerów artystycznych. 

Projekt Korona Sądecka w 3D został zrealizowany ze środków Unii Europejskiej
w ramach osi 4 - LEADER Program Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013